The Beatyard x Cultuur Hub Zeeland

Op zondag 1 juni nodigen Cultuurkwadraat en The Beatyard je uit voor een muzikale reis, vol live acts, kennisdeling en beats rechtstreeks uit de studio én van de straat. In samenwerking met verschillende makers en liefhebbers uit de scene presenteren we een divers programma voor beatmakers, muzikanten, producers en nieuwsgierige luisteraars. Iedereen met een connectie tot Beats is welkom – of je nu zelf maakt, luistert, onderzoekt of gewoon geïnteresseerd bent. We verwelkomen makers, liefhebbers en nieuwsgierigen in de breedste zin van het woord.

Aanmelden kan door hier te klikken. Deelname is gratis.

Onderstaand is het volledige programma van deze middag. 

🎭 Behind the Beat – 4XM 
Een energieke en educatieve muziekvoorstelling over de opkomst van de beat in popcultuur. Met live drums, DJ-sets en beatbox neemt dit drietal je mee van soul tot house, van rock ’n roll tot hiphop. Leer, luister en laat je inspireren door de evolutie van ritme in de moderne muziek.

🎛️ Ableton Masterclass – door Leon Cornelisse
Producer en Ableton-expert Leon Cornelisse deelt zijn kennis in een interactieve masterclass. Of je nu net begint of al gevorderd bent: stel je vragen, leer nieuwe technieken en ontdek hoe je nóg meer uit je beats kunt halen.

🌀 Bring Your Own Beat
Laat horen waar jij aan werkt! Neem je track mee op USB of telefoon en deel je sound met de groep. Ontvang feedback, stel vragen of laat gewoon even horen wat je in huis hebt. Een open en laagdrempelige sessie voor iedereen die beats maakt of wil leren maken.

🔥Showcase – DJ To-wa & DJ Vindictiv
Als organisatoren van The Beardyard sluiten we af met een showcase van ons eigen werk. Verwacht een mix van stijlen, invloeden en persoonlijke verhalen achter de tracks.


Zorg dat je erbij bent – dit is een dag voor én door liefhebbers van beats, creativiteit en community.

Beatyard

Specificaties

Datum
Tijd
12:00 - 17:00
Locatie
De Piek, Vlissingen